При 100% обработени протоколи: Пет партии в парламента, Прогресивна България печели, ГЕРБ - втори, ПП-ДБ - трети
„ Прогресивна България “ печели 44.594% от гласовете на гласоподавателите от вота на 19 април. Това демонстрират данните на Централната изборна комисия към 15:00 на 20 април при обработени 100% СИК протоколи в РИК.
На второ място е обединението ГЕРБ-СДС с 13.387%.
Трета остава обединението ПП-ДБ с 12.618%.
На второ място е обединението ГЕРБ-СДС с 13.387%.
Трета остава обединението ПП-ДБ с 12.618%.
Източник: manager.bg
КОМЕНТАРИ




